Biz Kimiz

Kesim Ambalaj

       Kesim Ambalaj 20 yılı aşkın süredir başarılı iş deneyimi ile Ambalaj sektöründe Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır. Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Türkiye Cumhuriyetlerine ihracat yapmaktayız. Şirket olarak, tüm müşterilerimizin işlerinde, ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; belirlenen hedeflere ulaşmaları için insanları; ürün, teknoloji ve hizmet üçgeninde bir araya getirdik. Biz, güven ve saygıya dayalı ilişkiler kurmak ve beklentileri aşmak için çalışmaktayız.
Öncelikli hedefimiz, ölçülebilir sonuçlar üretmek, yenilikçi düşünme yolu ile, teknolojik ürün ve ekipmanlarla ürünler sunmaktır. Kesim Ambalaj, çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek iş önceliklerimiz arasında yer alır.

          “En Güzel Reklam Ambalajdır” sloganıyla çıkmış olduğumuz yolda, Avrupa standartlarında üretim ile sunmuş olduğumuz geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimize, Standart ve Özel ölçülerde Baskılı ve Baskısız Poşet (Alçak Yoğunluk – Hışır Yüksek Yoğunluk) Karton İpli Çanta, Kraft İpli Çanta, Büküm Sap Çanta, Kutu, Koli, Şilink Naylon, Islak Mendil gibi birçok çeşitlerimizle Market, Pastane, Fırın, Şarküteri, Kırtasiye, Restoran – Kafeterya… Büyük ve Küçük işletmelere hizmet vermekteyiz.
Kalite Güvencesi olarak, ürünlerin zamanında teslimi ve uyguladığımız koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız.

Kesim Ambalaj müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmayı, ölçülebilir veriler ışığında modern teknolojiden en üst seviyede yararlanmayı ilke edinmiş yenilikçi, hızlı, sorunların üzerinde mantıkla çalışan, ahlaki değerleri ön planda tutanHakkımızda çözüm ortağınızdır.


Tüm Hakları Saklıdır. © Kesim Ambalaj 2020 — Web Tasarım Nokta Ajans